Kurullar
Fakülte Yönetim Kurulu
Adı Soyadı                                               Başlayış Tarihi            Bitiş Tarihi  
Dekan Prof. Dr. Ersin ÖZARSLAN (Başkanlığında) 01.03.2017 01.03.2020
Prof. Dr. Nurettin GÜZ 16.8.2016 16.8.2019
Prof. Dr. Gülcan SEÇKİN 16.08.2016 16.8.2019
Prof. Dr. Mehmet Sezai TÜRK 30.03.2018 30.03.2021
Doç. Dr. Serpil AYDOS 16.08.2016 16.08.2019
Doç. Dr. Filiz ERDEMİR GÖZE 27.02.2017 27.07.2020
Yrd. Doç. Dr. Sirel GÖLÖNÜ 16.08.2016 16.08.2019
 
Fakülte Kurulu
Adı Soyadı   Başlayış Tarihi   Bitiş Tarihi
Dekan Prof. Dr. Ersin ÖZARSLAN (Başkanlığında) 01.03.2017 01.03.2017
Prof. Dr. Mehmet Sezai TÜRK 26.02.2018 26.02.2021
Prof. Dr. Murat Sadullah ÇEBİ 30.03.2018 30.03.2021
Prof. Dr. Cem YAŞIN 16.08.2016 16.08.2019
Prof. Dr. Gülsan SEÇKİN

16.08.2016

16.08.2019
Doç. Dr. Filiz ERDEMİR GÖZE 27.02.2017 27.02.2020
Doç. Dr. Serpil AYDOS 16.08.2016 16.08.2019
Yrd. Doç. Dr. Sirel GÖLÖNÜ 16.08.2016 16.08.2019